تکنیک الکترون داورزن

خدمات پس از فروش انواع آیفون صوتی وتصویری وکدینگ

جزوه آموزشی محصولات سیماران

این جزوه به صورت فایل PDF   است که شامل اطلاعاتی در رابطه با محصولات وآموزش نصب وتعمیر دستگاههایی نظیر سیم کشی آیفونهای صوتی وتصویری و اینترکام و کدینگ وهوشمند و.... وهمچنین آشنایی با قسمتهایی از ماژولهای دستگاهها می باشد.

این فایل  به صورت رایگان در اختیار نمایندگان قرار خواهد گرفت.

  
نویسنده : حسین داورزنی ; ساعت ٦:٢۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۳/٢۳

عکس

  
نویسنده : حسین داورزنی ; ساعت ۸:۱٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۳/۱۸

تکنولوژی وایرلس چیست؟

  • بلاخره تکنولوزی وایرلس هم وارد تولید ایفون شد.وایرلس به معنی بدون سیم است و برای ارتباط برقرار کردن صفحه و گوشی ایفون دیگر نیازی به کابل نیست.و توسط برد معینی این دو میتوانند با یکدیگر ارتباط داشته باشند.دستگاهی که همکنون شما مشاهده میکنید یک نمونه ایفون تصویری وایرلس است که
  • از یک lcd 2.4 اینچی رنگی تشکیل شده است.
  • 12 مدل مختلف ملودی زنگ دارد.
  • با بردی معادل 300 متر در فضای ازاد.
  • کارکردن با ولتاز 5 ولت dc  
  • 150 گرم هم وزن دارد.
  
نویسنده : حسین داورزنی ; ساعت ٧:٤۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۳/۱٦

چه آیفونی بخریم؟

با توجه به مهم بودن تحقیق قبل از خرید, اینجانب به عنوان یک تعمیرکار دستگاه ایفون تصویری معایب و مزایای ان ها را برای شما باز گو خواهم کرد.

commax-کوماکس دستگاهی که قبلا از کشور کره وارد ایران می شد.ولی به خاطر سود جو بودن افراد و در نظر گرفتن منافع شخصی خود,در حال حاضر تمام دستگاه ها چینی می باشد.فقط شرکت ایران کوماکس به درستی دستگاه کره ای تحویل مشتری میدهد.ولی این شرکت خدمات پس از فروش گسترده در ایران ندارد.

یکی دیگر از معایب دستگاه commax حتی در دستگاه های کره ای ضعیف بودن صدای صفحه دم دری است.معایب دیگر نامنظم بودن صفحه در طبقات بالا از نظر بردی که در پشت دستگاه قرار میگیرد که استاندارد نیست.

hyundai-هیوندای

دستگاهی است با کیفیت نسبتا خوب ولی قیمت کاذب خیلی بالا -نداشتن خدمات پس از فروش شهر های ایران.

KENEWI-دستگاهی که دقیقا از روی کوماکس کپی شده و حتی با کیفیت پایین تر-نداشتن خدمات پس از فروش در شهر ها ی ایران.

SUZUKI-دستگاهی که در اصفهان تولید میشود دقیقا همان کوماکس است.ومعایب دستگاه کوماکس را دارد.نداشتن خدمات پس از فروش در شهر های ایران.

ELECTROPEYK-الکتروپیک دستگاهی است که در ایران تولید میشود تمامی قطعات استفاده شده در این دستگاه ساخت شرکت کره میباشد از جمله مهمترین قطعات ایفون که دوربین و لامپ تصویر میباشد.که این دو قطعه دستگاه ساخت شرکت HANSE کره میباشدhttp://www.hanseelec.co.kr/product/list.asp?ku=CRT.تمامی قطعات شرکت الکتروپیک دارای 3 سال ضمانت در محل نصب میباشد.بدون هزینه ایاب و ذهاب .شرکت الکتروپیک در سراسر نقاط کشور عزیزمان.دارای خدمات پس از فروش فعال میباشد.کیفیت صدا و تصویری که هرگز با  دستگاه های دیگر غیر قابل مقایسه است.و این است که شرکت الکتروپیک را با شرکت های دیگر متمایز میکند.

SIMARAN-سیماران دستگاهی که دقیقا مانند کوماکس میباشد.


taba-تابا دستگاهی که در ایران تولید میشود .کیفیت نسبتا مطلوبی دارد.ولی در اکثر نقاط ایران نماینده خدمات پس از فروش فعال ندارد.

به مارک های دیگر اصلا اعتماد نکنید چون اکثرا چینی میباشند و مهمترین عامل اینکه خدمات پس از فروش ندارند.

 با تشکر از محسن اسدی

  
نویسنده : حسین داورزنی ; ساعت ۱۱:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۳/۱٥